diagram
Home Feel Good Astrology Weekly horoscope reviews (November 16-21)

Weekly horoscope reviews (November 16-21)

Due to two challenging angles Venus will make throughout the week, we can enter into cold wars in our bilateral relations. We may experience disruptions in communication. We can face problems that affect our routine lives and demoralize us.

Towards the end of the week, we may want to experience our emotions more intense, passionate and possessive with the transition of our planet Venus to Scorpio. Venus will be watching under Scorpio until December 15. The area where we will experience our exchange of love will be mainly our “family” and “nest” household. Family sharing and harmony will be important to us. Family balance and harmony will be reflected in all our relationships.

We might want to be the focus of attention earlier in the week. Our hobbies and children may be at the top of our priority ranking. It may be more attractive to be in different cultures and different activities. We can feel more intense love relationships and our desire to spend time with our partners. There may be communicative troubles. We can think that the cold winds are blowing. We can try different methods to be noticed and announce ourselves, and we can handle ourselves differently than we are.

We may want to go to radical changes in the family and at work. We may want to lean on the issues that make us uncomfortable and produce solutions. With the transition of the Moon to Capricorn, we need to take responsibility may increase. We might want to be careful and more disciplined. Being unable to provide daily layout can be annoying.

By mid-week, the emphasis of our bilateral relations will continue. There may be difficulties in speaking and materializing the common language in the agreements and contracts to be prepared at work.

As of November 21, the direction of our permission will be changing. The sun is switching to Sagittarius. Happy birthday we will call Sagittarius horoscopes. In our personal maps, we will focus on household issues that cut Sagittarius for a month and give our perception to those issues.

With the transition of the Moon to Pisces on Sunday, staying in the stream and open to innovations can benefit.


This week, there may be difficulties that you may encounter due to the willingness to take a lot of responsibility together. New initiatives or positive developments may occur, especially in material matters. Increases in your workload may occur. You can neglect your emotional life, caused by being crushed under your responsibilities. If you take care of this issue, you may have a very good week for you. You can be in a sky energy that draws attention to infidelity in bilateral relations and partnerships. It may be useful not to ignore the negative effects that this tense angle will leave on you. Venus goes under Scorpio. While pointing out that you can get material gains through marriage, partnership and inheritance, you can also be seen as a person who claims the shadow aspect over the resources of others. Your search for integrity in relationships may increase and want to live deeper relationships. The sun goes under Sagittarius. The direction of your urination is changing. You can focus on different foreign cultures, educational and academic topics. Your search for a fairer order may increase.


You can intensively feel turmoil and insecurity. Your fears or future anxiety about your business life can cause mental fatigue. You can get into a stressful and tense process. Even if changes outside your will will will, in fact, these changes

Venüs’ün hafta genelinde yapacağı iki zorlu açı sebebiyle ikili ilişkilerimizde soğuk savaşlar içerisine girebiliriz. İletişimde kopukluklar yaşayabiliriz. Rutin hayatımızı etkileyen ve bizleri demoralize eden problemlerle karşı karşıya kalabiliriz.

Hafta sonuna doğru Venüs gezegenimizin de Akrep burcuna geçişi ile duygularımızı daha yoğun, tutkulu ve sahiplenici yaşamak isteyebiliriz. Venüs 15 Aralık’a kadar Akrep burcunda seyrediyor olacak. Sevgi alışverişimizi deneyimleyeceğimiz alan ağırlıklı olarak “aile” ve “yuva” hanemiz olacak. Aile içi paylaşımlar ve uyum bizler için önemli olacak. Aile içi denge ve uyum tüm ilişkilerimize yansıyor olacak.

Hafta başında ilgi odağı olmak isteyebiliriz. Hobilerimiz ve çocuklarımız öncelik sıralamamızın başında geliyor olabilir. Farklı kültürlerin ve farklı aktivitelerin içerisinde olmak daha cazip gelebilir. Aşk ilişkileri ve partnerlerimizle birlikte vakit geçirme isteğimizi daha yoğun hissedebiliriz. İletişimsel sıkıntılar söz konusu olabilir. Soğuk rüzgarların estiği düşüncesine kapılabiliriz. Fark edilmek ve kendimizi duyurmak için farklı metotlar deneyebilir ve kendimizi olduğumuzdan farklı lanse edebiliriz.

Aile içinde ve iş yerinde köklü değişimlere gitmek isteyebiliriz. Bizleri huzursuz eden konular üzerine eğilmek ve çözüm üretmek isteyebiliriz. Ay’ın oğlak burcuna geçmesiyle birlikte sorumluluk alma ihtiyacımız artabilir. Dikkatli ve daha disiplinli davranmak isteyebiliriz. Günlük düzeni sağlayamıyor olmak can sıkıcı olabilir.

Hafta ortalarına doğru ise yine ikili ilişkilerimizin vurgusu devam ediyor olacak. İş yerinde hazırlanacak olan anlaşma ve sözleşmelerde ortak dili konuşmak ve maddeleştirmek konusunda zorluklar yaşanabilir.

21 Kasım itibariyle idrakimizin yönü değişiyor olacak. Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. İyi ki doğdunuz Yay burçları diyeceğiz. Kişisel haritalarımızda bir ay boyunca Yay burcunu kesen ev konularına odaklanacağız ve algımızı o konulara vereceğiz.

Pazar günü Ay’ın Balık burcuna geçişi ile birlikte akışta kalmak ve yeniliklere açık olmak fayda sağlayabilir.


Bu hafta çok fazla sorumluluğu bir arada yapma isteğinden kaynaklı karşılaşabileceğiniz zorluklar söz konusu olabilir. Özellikle maddi konularda yeni girişimler veya olumlu gelişmeler yaşanabilir. İş yükünüzde artışlar ortaya çıkabilir. Sorumluluklarınızın altında ezilmekten kaynaklı, duygusal hayatınızı ihmal edebilirsiniz. Bu konuya gerekli özeni gösterecek olursanız sizin için çok iyi bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda sadakatsizliklere dikkat çeken bir gökyüzü enerjisi içerisinde olabilirsiniz. Bu gergin açının üzerinizde bırakacağı olumsuz etkileri göz ardı etmemeniz faydalı olabilir. Venüs Akrep burcuna geçiyor. Evlilik, ortaklık ve miras kanalıyla maddi kazanç elde edilebileceğinizi işaret ederken gölge yönüyle başkalarının kaynakları üzerinde hak talep eden kişi olarak da görülebilirsiniz. İlişkilerde bütünlük arayışlarınız artabilir ve daha derin ilişkiler yaşamak isteyebilirsiniz. Güneş Yay burcuna geçiyor. İdrakinizin yönü değişiyor. Yabancı farklı kültürler, eğitim ve akademik konular üzerine odaklanabilirsiniz. Daha adil bir düzen arayışlarınız artabilir.


Kargaşa ve güvensizlikleri yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. İş yaşamınıza ilişkin korkularınız veya gelecek kaygınız zihinsel açıdan yorgunluklara sebep olabilir. Stresli ve gergin bir süreç içerisine girebilirsiniz.Sizin iradeniz dışındaki değişimler sizi korkutacak olsa dahi aslında bu değişimler sizin karanlıktan aydınlığa geçmenize sebebiyet verebilir. O yüzden bu hafta algılarınızı açıp yeniliklere açık olmanızda fayda olabilir. Evcil hayvanlarınızla ilgili problemler yaşamamak için sağlık kontrollerini yapmak fayda sağlayabilir. Öte yandan kendi rutin sağlık kontrollerinizi de ihmal etmemenizi önereceğim. Venüs Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde uyumu, paylaşmayı ve sevgi alışveriş şeklinizin üzerinde yeni deneyimler kazanabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Evlilik ve iş ortaklıklarımızdaki uyum arayışlarımız artabilir. Evliliğe meyil etmelerimiz artabilir. Kazançlı ortaklıklar ve evlilikler kapınızı çalabilir. Güneş Yay burcuna geçiyor. İdrakinizin yönü daha çok kendi öz değeriniz üzerine yoğunlaşabilir. Burada önemli olanın alma verme dengenizdeki adil tutumların önceliğiniz haline gelmesi olabilir.


Geriye çekilip tamamen kendiniz odaklı olabileceğiniz, kendinize zaman ayırmak isteyeceğiniz bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Zihinsel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Daha sakin ortamları tercih etmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza dair almanız gereken yeni kararlar gündeminizde olabilir. Yaşamınızı değerlendirmenin ve yön değiştirmenin zamanının geldiğini keşfedebilirsiniz. Akupunktur, yoga gibi terapi gerektiren tedaviler üzerine araştırmalar yapabilir ve hatta bu tarz konulara yönelebilirsiniz. Hobileriniz ve kendi yaratıcılığınızı ortaya koymakla ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. Çocuklarınız aşırı ilgi bekleyebilir ve bu beklentileri karşılamak isterken zorluklar yaşanabilir. Uyumu ve dengeyi yakalamakta zorlanabilirsiniz. Venüs Akrep burcuna geçiyor. Hizmetlileriniz ve çalışma ortamlarınızda uyum arayışlarınız artabilir. İş birliği içerisinde, yardımsever ve daha şefkatli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Güneş Yay burcuna geçiyor. İdrakinizin yönü ikili ilişkiler evlilik ortaklıklara çekilebilir. Hukuki süreçler gündeme gelebilir.


Arzuladığınız ve çabaladığınız şeye ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız anda aslında sahip olmak istediğinizin o olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Bu ruh hali bıkkınlık, depresyon, korku ve durgunluk gibi ruh halinizde ciddi değişkenliklerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Sevgi ve aşk ilişkilerinizde geçmişte yaşanan kötü deneyimleri artık bir kenara bırakmanız gerekebilir. Kendinizi koruma içgüdüsü yerine tamamen duygularınızla hareket etmek rahatlatıcı olabilir. Aile büyükleri ve eşiniz arasında yaşanan tatsızlıkları çözüme ulaştırmak isteyebilirsiniz. Herkesin abartılı tavırları olayların çözüme ulaşmasını zorlaştırabilir. Venüs Akrep burcuna geçiyor. Sevgili ilişkileriniz ve çocuklarınızla ilgili uyum ve ortak paylaşımlarla ilgili deneyimler kazanacağınız bir sürece giriyorsunuz. Flört etmek, yeni bir ilişkiye başlama isteği içerisine girebilirsiniz. Hobileriniz ve sanata eğiliminiz artabilir. Romantik aşk ilişkilerinde uyum arayışlarınız artabilir. Lüks ve gösteriş isteklerimize dikkat etmemiz gerekebilir. Güneş Yay burcuna geçiyor. İdrakinizin yönü çalışma ortamınız ve hizmetlilerinizle ilgili daha adil bir düzen sağlamak olabilir. Çalışma ortamınızda çalışma azminizi ortaya koymak isterken bilginizi de ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz.


Maddi ve manevi dünyanızda müdahale edemeyeceğiniz büyük değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna bağlı olarak geçmişin etkisinden kurtulmak, yeni başlangıçlar, yeni için eskiden vazgeçmek, yıkma ve yenilenme gibi hayatınızda köklü değişimler açığa çıkabilir. Bu değişimler ilk etapta size kargaşa gibi gelecek olsa dahi, aslında kısa süreli bir durgunluk sonrasında hayatınızdaki değişimler sizin için bir yükten kurtulmak anlamına gelebilir. İletişim kurarken arada kalmak, arabuluculuklar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum zorlayıcı olsa dahi farkında olmadan ortamı yumuşatan kişi olabilirsiniz. Öğretmen veya öğrenci ilişkilerinde uyumu sağlamakta ve yeni düzene uyum sağlamakta zorlanan kişilerle tartışmalar söz konusu olabilir. Veli toplantıları düzenlemek yararlı olabilir. Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aile ve yuva ortamlarında sevgi alışverişi ve ortak paylaşım alanlarında uyumu yakalama isteğiniz artabilir. Daha çok evlerinizde vakit geçirmekten haz alabileceğiniz bir süreç içerisine girebilirsiniz. Güneş Yay burcuna geçiyor. Sevgili ilişkileri ve çocuklarınızla daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Birlikte daha keyifli vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Farklı aktiviteler içerisinde olmak faydalı olabilir.


Duygusal dünyanız için mantık çerçevesinde alacağınız kararlar olabilir ve duygularınızı geri plana atmak zorunda kalabilirsiniz. Duygu dünyanız akıl ve mantık sayesinde sizi ızdırap veren bağımlılıklarınızdan kurtulabilir. İçsel anlamda kendinizi rahat hissedebileceğiniz yenilik arayışı içerisine girebilirsiniz. Gizli kapaklı yaşanan yasak ilişkilerden uzak durmak üzülme olasılığını azaltabilir. Atacağınız adımları, alacağınız kararları detaylı bir şekilde düşünerek almanız gerekebilir. Kendinizi daha değerli hissetmek için başvurduğunuz yollar size zarar verebilir. Olmaması gereken ilişkilere çekilebilir ve kibirli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Farkında olmadan sevgi ve sevilmek için risk almak kendinize zarar verebilir. Öte yandan hak ettiğiniz o zammı alamıyor olmak da kafanızı kurcalayan konulardan biri olabilir. Venüs Akrep burcuna geçiyor. İlişkilerinizde iletişim kurarken arabulucu bir tutum içerisine girmek durumunda kalabilirsiniz. İletişimde yumuşak ve uyumlu olmak önceliklerinizin başına gelebilir. Kültürel aktivitelere, müziğe, edebiyata ve sanata ilginiz artabilir. Güneş Yay burcuna geçiyor. Aile ve yuva hanesinde daha adil bir düzen sağlamak isteyebiliriz. Aile ile ilgili hukuki süreçler gündeme gelebilir.


Hayatınızdaki kişi ya da düşündüğünüz kişi ile yaşanabilecek duygusal yakınlaşmalar, beklenmedik bir romantizm gibi durumlar sizi çok fazla heyecanlandırabilir. Karşılıklı duygusal paylaşımlarla birlikte, olumlu sonuçların ortaya çıkabileceği bir hafta geçirmeniz söz konusu olabilir. Hayatınızda özellikle bu zamanlarda bir yenilenme arayışı içerisinde olabilirsiniz. Kısa soluklu ve çok keyifli bir seyahat gündeminizde olabilir. Yapacağınız bu seyahat size iyi gelebilir. Hayatınızda değişimler ortaya çıkabilir. Kendinizi bir yükten kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. Aile içerisinde otorite figürleri ile yaşanacak tartışmalar karşısında demoralize olabilirsiniz. Ancak yaşanan bu tatsız tartışmanın arabulucusu siz olabilirsiniz. Aile içerisindeki huzur sizin motivasyonunuzu arttırabilir. Venüs Akrep burcunda. Kendi öz değer problemlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Değersiz hissettiren ne varsa hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınızda aşırılıklara dikkat etmek gerekebilir. Güneş Yay burcunda. Bulunduğunuz ortamda iletişiminizin gücünü kullanırken daha adil bir ortam sağlamak isteyebilirsiniz.


Bu hafta duygusal hayatınız konusunda zor günler yaşanabilir. Özellikle Yeni Ay sizin burcunuzda gerçekleşeceği için bu hafta yaşamınızda ikili ilişkilerinizdeki iletişime çok fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Sezgilerinize güvenerek, iç sesinize uyarak hareket etmenizde fayda olabilir. Hayatınızda sebepsiz kopan ilişki bağları ya da bir anda kesilen iletişimler olabilir. Bu durumun sizi olumsuz yönde etkilemesine müsaade etmemeli ve aslında yaşananların iyiye ve olumluya doğru bir değişim olduğunu gözlemleyebilmelisiniz. Çevrenizdeki insanlara verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlayabilirsiniz. Venüs sizin burcunuza geçiyor. Motivasyonunuzu sağlayacak yeni güzellikler peşine düşebilirsiniz. Kendi iç dünyanızın güzelliklerine odaklanırken, dış dünyanız ve dış görüntünüzde de değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz. Güneş Yay burcunda. Kısa mesafeli tatiller organize etmek isteyebilirsiniz. Hiç hesapta yokken eğitiminiz için harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz.


Parasal konularda bu hafta zorluklar söz konusu olabilir. Maddi konularda alışveriş dengesinin sağlanmaması zorlayıcı olabilir. Maddi konularda beliren bu dengesizlikler ciddi kayıplar yaşatmasa da geçici zorluklar yaşatabilir. Hayatınıza gereken özeni ve zamanı ayırmanız gerekebilir. Yeni heyecanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Umutsuzluğa düşmek ve var olan maddi-manevi desteği yitirmek, değişime olan inancınızı sarsabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde araya mesafeler girebilir. Küslükler söz konusu olabilir. Ya da yaşanan küskünlükleri abarttığınızı düşünebilirsiniz ve yeniden görüşme isteği doğabilir. Venüs Akrep Burcunda. İkili ilişkilerinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz. Gizli saklı kalan ilişkiler sizi daha çok cezbedebilir. Platonik aşklara çekilebilirsiniz. İkili ilişkilerde kuşkucu ve şüpheci yaklaşımlar içerisine girmeye dikkat etmek gerekebilir. Güneş Yay burcunda. Motivasyonunuzu sağlayacak aktiviteler içerisinde olmak isteyebilirsiniz. Hayatınızı tek bir konuya odaklamak isteyebilirsiniz.


Bu hafta maddi konularda mücadele içerisine girebilirsiniz. Yeni girişimler konusunda elde edilebilecek başarılarınız söz konusu olabilir. Ve isteklerinizin gerçekleşmesi yönünde sizi heyecanlandırabilecek gelişmeler olabilir. Düşünsel ve bedensel olarak emeklerinizin, çabalarınızın başarıyla sonuçlanması karşılığında yaşayabileceğiniz haz ve mutlulukların açığa çıkacak olması sizi mutlu edebilir. Aynı zamanda sanat, bilim gibi alanlarda yaratıcılığınızın ya da merakınızın ön planda olacağı yeni uğraşlar bulabilirsiniz.

Kariyerinizi planlarken imajınızı yenilemek isteyebilir ve bunun için kendinizi aşan emekler içerisine girebilirsiniz. Bu süreç sizin için yorucu olabilir ve pes etmek durumunda kalabilirsiniz.

Venüs Akrep burcunda. Sosyal çevrenizde daha seçici davranmak isteyebilirsiniz. Artık hayatınızda olmasını istemediğiniz arkadaşlarınızı elemek durumunda kalabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizden biri ile yeni bir ilişki içerisine yerleşmek isteyebilirsiniz. Güneş Yay burcunda. Kendinize olan inancınızı sorgulamak durumunda kalabilirsiniz. Tecrübelerinize ve bilginize olan inancınızı sorgulayabilir, yetersizlik hissiyatına bürünebilirsiniz.


Bu hafta sevinç, mutluluk ve maddi doyum ön planda olabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz maddi kazanımları beraberinde getirebilir. Aile bireyleri ile anlayışlı yaklaşımlar içerisine girmek konuşulmamış sorunların çözüme kavuşmasına vesile olabilir. İkili ilişkilerinizdeki yoğun iletişim trafiği yalnızlık hissiyatınıza bir nebze de olsa çözüm olabilir. Anlayış ve hoşgörü göstermekte zorlanabilir ve bu sebeple gergin dakikalara şahitlik edebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler kanınızı donduracak kadar çirkin boyutlara gelebilir. Venüs Akrep burcunda. Sadece kendi kariyerinize odaklanmak ikili ilişkilerinize zarar verebilir. Eşinizin ve ailenizin sizden beklediği uyum ve paylaşımlardan mahrum kalıyor olmaları krizlere sebebiyet verebilir. Güneş Yay burcunda. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde daha adil bir ortam yaratmak isteyebilirsiniz. Aynı bakış açısına sahip olduğunuz ve aynı hedefe koştuğunuz, koşabileceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz.


Duygusal dünyanızdaki olumsuzluklardan, omuzlarınızdaki ağır yükten ve içerisinde olduğunuz bunalımdan kurtulmanız için bir yardım eli gelebilir. Mutluluk açığa çıkabilir. Parasal konularda artışlar olabilir. Parasal konularda vereceğiniz mücadele yorucu olsa da alacağınız sonuçlar kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir. Ekonomik anlamda kendinize güveniniz artabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde arkadan dönen işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz ve küskünlükler yaşanabilir. Venüs Akrep burcunda. Yalnız kalmaktan korktuğunuz bir süreç içerisine girebilirsiniz. Birilerinin yardımını almak size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Aşina olmadığınız bir aşk ilişkisi ve deneyimin içerisine yerleşebilirsiniz. Güneş Yay burcunda. Kariyeriniz ve hedefleriniz önceliğiniz olabilir.


Subscribe to our Newslatter

Sign up for free and be the first to get notified about new posts.